РЯТУЭМО
ТЕБЕ ВІД СПРАГИ
А ПЛАНЕТУ ВІД
ШКІДЛИВОГО ПЛАСТИКА

До магазину Докладніше

UZSPACE - томує спрагу комфортно

Щодня ми купуємо воду у шкідливих одноразових пляшках. Використовуємо тару короткий час, а далі викидаємо її на смітник. Одноразові пляшки шкідливі, так як практично не розкладаються і не переробляються в Україні. В результаті щодня ми створюємо тонни пластикового сміття, використовуючи його всього кілька секунд.

Ми дійсно хочемо залишити таку спадщину наступному поколінню?

Для того, щоб бути ЕКО - тобі не потрібно волонтерів на сортувальної станції, і повністю відмовлятися від сучасних зручностей. Досить перейти на багаторазові пляшки для води і сумки. Простий крок, який зменшує твій пластиковий слід в 5 разів!

Пляшки для води UZSPACE виконані з унікального антіпластіка Tritan - американського сополіефір, який також готується як метал, і екологічний як скло.

поряд з екологічністю BPA free пляшок, сьогодні нашу увагу підвищено до бактерій і вірусів. І тут флягу також можна назвати високотехнологічної. Спортивні пляшки для води UZSPACE єдині, чий мундштук завжди прикритий клапаном і для того, щоб попити - рук не потрібно контактувати з мундштуком. Особливо актуально, якщо Ваше життя - це бурхливий потік справ, а на перший план виходить час, зручність і спрага.

ЗАНАДТО КУЛЬНА
ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ
НАОДИНЦІ

До магазину

ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ

Ми в

UZSPACE
90 Підписників
Підписатись
#1
БАГАТОРАЗОВА
ПЛЯШКА
В УКРАЇНІ
8 з 10 клієнтів повертаются до повторної покупки для друзів та близких
0
    0
    Корзина
    Корзина пустаВернутся в магазин