5 правил, як правильно вибрати екологічну пляшку для води

Підібрати безпечну пляшку для напоїв не така і проста задача, як здається на перший погляд. Засилля неякісної продукції з Китаю змушує користувачів ставитися до вибору скрупульозно і з легкою нотою недовіри. Сучасна екологічно чиста фляга проводиться з ПЕТ пластику (PET plastic), не повинна містити Бісфенол – А (бути BPA free). Ще краще, якщо тара виконана з кополіестера, наприклад Трітан.

Tritan – це ультрасучасна розробка американської транснаціональної компанії Eastman, відноситься до класу кополіестеров, відрізняється 100% екологічністю і високою міцністю (Eastman Tritan (TM) Copolyester TX1001). З цього типу матеріалу виробляють професійну посуд для барів і нічних клубів, а також тих закладів, де потрібна висока якість і дорогий зовнішній вигляд, однак скло довго не «живе». І, зрозуміло, дитячі пляшечки для води.

Як визначити, що пляшка з екологічно чистого пластику?

Безпека: якщо еко пляшка виконана з Трітана, виробник зазвичай пише це на пластиковій пляшці для води. Також, декларує тип пластика за міжнародною класифікацією. Для кополіестера це ♹ (категорія “інші”). У таку тару можна наливати напої, температурою від -10 до + 96 ℃.

Зручність: tritan пляшка повинна легко митися. Дивною особливістю трітана є можливість миття в посудомийній машині. Тести показали, що матеріал витримує 2000 циклів.

На що звернути увагу при виборі спортивної пляшки для себе

Не єдиною екологічністю, так би мовити …

При виборі спортивної пляшки для пиття слід враховувати ще й такі чинники:

  • утилітарність: якщо Ви часто проводите час за кермом, то самої комфортної буде ширина 60-70 мм, щоб вміщувалася в підсклянник автомобіля. Якщо активно займаєтеся спортом, то носик у вигляді піпетки буде оптимальним рішенням. Разом з тим, останнім часом лікарі наполягають, що такий тип подачі води не гігієнічний, так як мундштук піднімається в кращому випадку зубами, в гіршому випадку брудними руками. Саме тому останніми роками пляшки для води з автоматичною кришкою відкриття набрали широку популярність: тут Вам і захисту від бруду, і зручність користування однією рукою;
  • універсальність: дизайн фляги повинен підходити і для спорту, і для повсякденного життя, адже вода повинна бути завжди під рукою;
  • об`єм: найзручнішим варіантом обсягу для дорослих є 500-650 мл. Для дитини в школу рекомендуємо купувати моделі на 350 мл. Чоловікам найкраще підійде вид на 1000 мл.

Компанія UZSPACE – всесвітньо відомий виробник екологічно чистих спортивних ємностей. ЮЗЕТ Спортс є офіційним імпортером бренду в Україні. З дозвільними документами та сертифікатами можна ознайомитися тут.

Наші гарантії:

  • Оригінальність продукції UZSPACE.
  • Довічну гарантію на всі моделі. Умови гарантії можна подивитися тут.
  • Кращий сервіс.
  • Швидку доставку будь-яким кур’єром. Умови доставки можна вибрати за посиланням.

Якщо ця стаття виявилася для Вас корисною і сумнівів у властивостях кращих пляшок не залишилося – перейдіть прямо зараз в наш шоу – рум UZSPACE і купите вподобану пляшку зі знижкою в 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг на сім’ю зі знижкою 20% на другу.

Пляшка для води з екологічно чистого пластику