5 рекомендацій, як правильно підібрати пляшку для води дитині

Підібрати пляшку для води школяреві – не найлегший процес! Тара повинна бути малогабаритної, щоб з легкістю поміщатися в дитячій сумці або рюкзаку, зручно і легко відкриватися ручкою дитини, мати механізм відкриття без контакту мундштука з брудними руками і звичайно ударопрочной, адже діти люблять все кидати.

Таким чином, слід враховувати безліч факторів:

  • Вага: дитяча спортивна пляшка для води повинна бути легкою, адже школяреві доводиться носити в рюкзаку книги, зошити, планшет і багато іншого.
  • Ширина: дитяча фляга повинна володіти діаметром не більше 70 мм, адже базовий кишеню рюкзака розрахований саме на такі габарити; крім того, габарити важливі і для невеликої ручки, адже широку пляшку складно обхопити.
  • Захист: шкільні пляшечки для води повинні володіти надійним захистом від випадкового відкриття: міцним надійним не згинати корпусом, кришкою з засувкою. Тисячі випадків, коли м’які ємності або з носиком під тиском книг або через неуважність відкривалися і мочили зошити, книги і пенал.
  • Зручність: повинна володіти зручним мундштуком, щоб дитині було комфортно відкривати і пити з вузького носика з дозатором надходження води, адже діти дуже рухливі і можуть з легкістю розлити вміст.
  • Безпека: найважливіше в житті кожного – це здоров’я! Якісні пляшки для води BPA free – виробляються з Трітана і не містять Бісфенол-А, який шкідливий для здоров’я.

Який обсяг краще вибрати


Говорячи про обсяг, якщо вік дитини менше 12 років, то буде досить купити ємність в 350 мл. Якщо ж підбираєте підліткові, то краще купити модель на 500 мл і більше. Також модель побільше рекомендується дітям з високим рівнем рухливості і тим, хто відвідує спортивні секції.

Компанія UZSPACE – всесвітньо відомий виробник екологічно чистих спортивних фляг. ЮЗЕТ Спортс є офіційним імпортером UZSPACE в Україні. З дозвільними документами та сертифікатами можна ознайомитися тут.

Наші гарантії:

  • Оригінальність продукції UZSPACE.
  • Довічну гарантію на всі моделі. Умови гарантії можна подивитися тут.
  • Кращий сервіс.
  • Швидку доставку будь-яким кур’єром. Умови доставки можна вибрати за посиланням.

Якщо ця стаття виявилася для Вас корисною і сумнівів у властивостях кращих пляшок не залишилося – перейдіть прямо зараз в наш шоу – рум UZSPACE і купите вподобану пляшку зі знижкою в 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг на сім’ю зі знижкою 20% на другу.

Дитячі пляшечки в школу і для тренувань