Дитячі пляшки для води UZSPACE в Епік

Епік – это отделы детских товаров на базе сети строительных магазинов «Эпицентр». В магазине представлен огромный ассортимент детской одежды и обуви, игрушек, мебели, а также детского питания и гигиены от таких мировых брендов, как LEGO, FISHER-PRICE, BARBIE, NESTLE, HIPP, BUBCHEN, GEOBY, PEG-PEREGO, REIMA. На сегодня сеть магазинов «Эпицентр» является наибольшим торгово-розничным предприятием и насчитывает более 50 торговых центров.

Компанія ЮЗЕТ Спортс є офіційним представником виробника екологічно чистих пляшок UZSPACE в Україні. Успішно поставляє дитячі пляшки для води на полиці дитячих відділів Епік мережі магазинів «Епіцентр», починаючи з _ року. Завдяки їх безпеки, зручності, високій якості та екологічності все більше батьків вибирають для своїх дітей фляги для напоїв UZSPACE.

Модельний ряд спортивних пляшок для дітей налічує 7 серій і більше 110 модифікацій різної форми, обсягу і квітів: від 350 мл яскраво-рожевого кольору до спокійного сірого відтінку на 1 літр.

У Епік мережі магазинів «Епіцентр» представлена серія дитячих пляшок для води Go Fish. Вона ідеально підійде для різних напоїв дітям від 1 до 7 років.

Безпечна і зручна пляшка для води дитяча UZSPACE Go Fish виконана в зручному матовому корпусі і укомплектована гіпоалергенними ручками. Таке рішення буде зручно для повсякденного використання дітьми різного віку. Модель виглядає яскраво і привабливо, що викликає у дитини інтерес і стимулює до постійного питва. Доступна в обсязі 350 мл.

Серія пляшок Uzspace Go Fish-Tritan виконана в зручному матовому корпусі і укомплектована ремінцем на шию або через плече. Таке рішення буде зручно не тільки дитині, але і мамі при щоденному використанні. Розрахована на вік від 3 до 7 років і виконана обсягом 270 і 320 мл. Корпус з кополіестера Tritan має багато переваг перед промисловим пластиком: екологічність, ударостійкість, не містить токсичних матеріалів, витримує температуру до +96 градусів.

Купуйте безпечні пляшечки UZSPACE для ваших дітей у відділах Епік мережі магазинів Епіцентр і ростіть весело і активно.

Бути здоровим і спортивним легко! У цьому вам допоможуть міцні, красиві і зручні фляги UZSPACE і «АтлетМаркет». Поспішайте купити, адже така продукція довго не лежить на полицях. А також ви можете прямо зараз перейти в шоурум Uzspace і купити вподобану пляшку зі знижкою 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг для всієї родини зі знижкою 20% на другу одиницю.