Дитячі пляшки для води UZSPACE в СМYК

СМYК – это международная сеть универмагов с широким ассортиментом детских игрушек, одежды и обуви, аксессуаров, книг и школьных принадлежностей. Главная цель компании – удовлетворение любых желаний детей. Первый универмаг СМYК был открыт в 1952 году в Польше. На данный момент компания представлена в Украине, Германии, России, Польше, Румынии.

Компанія «ЮЗЕТ Спортс» – ексклюзивний імпортер та офіційний дистриб’ютор виробника пляшок спортивних UZSPACE в Україні. Успішно поставляє товари на полиці мережі магазинів СМYК, починаючи з вересня 2019 року.

Завдяки вдалому поєднанню високої якості і доступної ціни пляшки для води UZSPACE вибирають все більше покупців. Якість і ціну спортивних пляшок і фляг для напоїв оцінили вже більше 10000 чоловік по всій Україні.

На українському ринку представлено 7 серій і більше 110 модифікацій пляшок різної форми, обсягу і квітів: від 350 мл яскраво-рожевого кольору до стриманого сірого з об’ємом 1 літр.

У мережі магазинів СМYК представлені серії Frosted, Go Fish, як для людей, що займаються спортом, так і тих, хто веде розмірений спосіб життя.

Серія пляшок для напоїв UZSPACE Magic Ion відрізняється найменшою вагою. Тому флягу спортивну для води зручно брати в спортзал або на пробіжку. Розраховані для людей, які ведуть активний спосіб життя. Доступні об’єми: 350, 500, 650 мл і 1 літр.

Серія пляшок для води UZSPACE Frosted володіє матовою поверхнею за рахунок покриття soft matte і яскравим колірним виконанням. Завдяки такій текстурі мінімізується поява слідів подряпин і зносу, а в мокрих руках перешкоджає ковзанню. Силіконові ущільнювачі і пробки перешкоджаю протіканню пляшки в перевернутому вигляді. Фляга представлена в обсягах 350, 500, 650 мл, і 1 літр.

Практична пляшка для напоїв серії Uzspace Go Fish – ідеальний вибір для дітей від 1 року до 7 років. Корпус з матовим покриттям, деякі моделі мають додаткові ручки, за які дитині зручно самостійно триматися і пити. Усередині пляшки м’яка і безпечна для ясен малюка силіконова трубочка. Стильна форма корпусу у вигляді пісочного годинника дуже зручна для маленьких дитячих долонь. Доступні об’єми: 320 і 350 мл.Практична пляшка для напоїв серії Uzspace Go Fish – ідеальний вибір для дітей від 1 року до 7 років. Корпус з матовим покриттям, деякі моделі мають додаткові ручки, за які дитині зручно самостійно триматися і пити. Усередині пляшки м’яка і безпечна для ясен малюка силіконова трубочка. Стильна форма корпусу у вигляді пісочного годинника дуже зручна для маленьких дитячих долонь. Доступні об’єми: 320 і 350 мл.

Купуйте пляшечки для UZSPACE для всієї родини в мережі магазинах СМІК.

Бути здоровим і спортивним легко! У цьому вам допоможуть міцні, красиві і зручні фляги UZSPACE і «АтлетМаркет». Поспішайте купити, адже така продукція довго не лежить на полицях. А також ви можете прямо зараз перейти в шоурум Uzspace і купити вподобану пляшку зі знижкою 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг для всієї родини зі знижкою 20% на другу одиницю.