Спортивні пляшки для води UZSPACE в Intersport

Intersport – это международная корпорация, которая специализируется на продаже одежды, обуви и аксессуаров для спорта, объединяющая более 5300 магазинов и представлена в 39 странах мира.
В Украине сеть магазинов Intersport расположена в гипермаркетах «Эпицентр» и насчитывает более 40 магазинов во всех областях страны.

Компанія ЮЗЕТ Спортс як офіційний представити виробника пляшок UZSPACE в Україні, успішно поставляє товари на полиці Інтерспорт, починаючи з серпня 2018 року.

Завдяки доступній ціні і високій якості, пляшки для спорту UZSPACE полюбилися широкому колу покупців. На сьогоднішній день більше 10 000 чоловік стали щасливими володарями кращих спортивних пляшок і фляг для напоїв.

Модельний ряд фляг для води налічує 7 серій і більше 110 модифікацій різної форми, обсягу і квітів: від 350 мл яскраво рожевого кольору до спокійної сірої на 1 л пляшки.

У мережі Intersport представлені серії Diamond, Magic Ion і Ionize як для людей, що займаються спортом, так і тих, хто веде розмірений спосіб життя.

Серія спортивних пляшок для води UZSPACE Diamond найбільше підійде жіночої частини населення, завдяки яскравим кольорам і стильному силіконового молдингу по периметру всього корпусу. В асортименті моделі фляг, об’ємом 370, 450 і 700 мл.

Серія пляшок для напоїв UZSPACE Magic Ion – підійде насамперед людям, які ведуть активний спосіб життя і відправляються на пробіжку, так як модель Magic Ion найлегша серед усіх і володіє яскравими кольорами. Доступні об’єми: 350, 500, 650 і 900 мл.

Серія спортивних фляг для води UZSPACE Ionize полюбилася людям, які працюють в офісі і часто використовують пляшку не тільки для води, але і для інших напоїв. Завдяки додатковому дну і гумовим прокладками знизу пляшки не ковзає на столі, а гумовий поясок по периметру корпусу не дає ковзати пляшці в руці. Доступні до покупки обсяги: 370, 500, 700 і 940 мл.

Купуйте пляшечки UZSPACE для всієї родини в магазинах Intersport і Епіцентр.

Бути здоровим і спортивним легко! У цьому вам допоможуть міцні, красиві і зручні фляги UZSPACE і «АтлетМаркет». Поспішайте купити, адже така продукція довго не лежить на полицях. А також ви можете прямо зараз перейти в шоурум Uzspace і купити вподобану пляшку зі знижкою 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг для всієї родини зі знижкою 20% на другу одиницю.