Спортивні пляшки для води UZSPACE в Terrasport

Terrasport – это интернет-магазин по продаже различных товаров для спорта и активного отдыха с гарантированным качеством и гибкой ценовой политикой, работает с 2008 года. Широчайший ассортимент магазина насчитывает более 8000 позиций. Компания является социально активной, поэтому часть прибыли перечисляет в благотворительные организации развития спорта, поддержания здорового образа жизни, пропагандирует бережное отношение к природе.

Компанія «ЮЗЕТ Спортс» з 2014 року займається популяризацією здорового способу життя і правильного споживання води серед населення України. Тому виступає як офіційний представник виробника екологічних пляшок UZSPACE в Україні. Спортивні пляшки можна знайти на прилавках більшості великих маркетів країни, а також в інтернет-магазині Terrasport. Завдяки своїй високій якості і доступній ціні пляшки для спорту UZSPACE завойовують дедалі ширшу аудиторію шанувальників.

Скрін з сайту

У модельному ряді пляшечок для спорту представлено 7 серій і більше 110 модифікацій різної форми, обсягу і квітів. Від 350 мл яскраво-жовтого кольору до спокійного сірого відтінку на 1 літр.

У мережі Terrasport представлені серії Wasser і Frosted для людей, які ведуть як активний, так і розмірений спосіб життя.

Серія пляшок для фітнесу UZSPACE Wasser виконана в матовому і глянсовому корпусі. Фляга для спорту в глянсовому корпусі додатково має яскравий силіконовий молдинг, завдяки чому ємність щільно сидить в руці. Спеціальне матове покриття зменшує появу подряпин і зносу. Всі моделі мають стильну форму пісочного годинника і порівняно невеликий обсяг в 350 і 500 мл. Завдяки міцному і екологічному матеріалу корпус не боїться ударів і падінь.

Серія пляшок для спорту UZSPACE Frosted має матову поверхню за рахунок покриття soft matte і яскраве колірне рішення. Силіконові ущільнювачі і пробки уберігають флягу від протікання в перевернутому вигляді. А міцний нейлоновий ремінець допомагає легко дістати пляшку з рюкзака або сумки. Ця модель ідеально підійде для активного відпочинку, подорожей, поїздок або повсякденного використання на роботі. Доступні об’єми: 350, 500, 650 мл, і 1 літр підійдуть як для дітей, так і для дорослих.

Купуйте пляшечки для води UZSPACE в інтернет-магазині Terrasport і залишайтеся активними і здоровими.

Бути здоровим і спортивним легко! У цьому вам допоможуть міцні, красиві і зручні фляги UZSPACE і «АтлетМаркет». Поспішайте купити, адже така продукція довго не лежить на полицях. А також ви можете прямо зараз перейти в шоурум Uzspace і купити вподобану пляшку зі знижкою 5% (використовуйте промо код xochu_5) або кілька фляг для всієї родини зі знижкою 20% на другу одиницю.