Офіційний імпортер UZSPACE

Вся продукція UZSPACE виконана з екологічно чистого пластику Tritan Eastman. Завдяки високій якості використовуваного матеріалу і стандартам виробництва ISO, товари UZSPACE швидко набрали популярність. І тепер їх можна знайти не тільки в дрібних інтернет – магазинах, але і роздрібних мережах, які торгують спортивним харчуванням, електронікою та спортивним інвентарем (повний список наших партнерів можна побачити на сторінці співробітництво).

З огляду на особливості розвитку українського ринку, останнім часом з’явилося безліч контрабандної та контрафактної продукції.

Контрафакт і контрабанда. Як відрізнити оригінальну пляшку UZSPACE від підробки

Контрафактна продукція – це товари, вироблені не на фабриці, а компанією «паразитом», без дотримання інтелектуальних прав і гігієнічних норм, фальсифікуючих оригінальні товари UZSPACE.

Контрабандна продукція – це товари, завезені на територію України неофіційними способом, без сплати податків на імпорт, ПДВ, митних зборів і зборів.

Як же відрізнити оригінальні / офіційно завезені товари від підробок і не купити у «сірих продавців»?

  1. Якщо Ви не впевнені в тому, що пляшка Юзетспейс, яку Ви плануєте купити – оригінальна, то краще не ризикувати і знайти роздрібний магазин у Вашому місті (список роздрібних мереж, де продаються пляшки UZSPACE – тут);
  2. Зверніть увагу на ціну: оригінальна пляшка не може коштувати значно дешевше цін, зазначених на сайті UZSPACE ;часто сайти, що продає пляшки з порушенням Законів України, пропонують «товари зі знижкою»;
  3. Кришка повинна відкриватися активно і реагувати на натискання відразу;
  4. На елементах кришки і корпусу немає слідів складання і пайки;
  5. Логотип і написи на пляшці нанесені чітко і не змазано;
  6. Продавець повинен бути готовий дати гарантію на товар, так як продукція UZSPACE виконана з пластика Tritan і не б’ється;
  7. На коробці обов’язково повинна бути стикеровка, інформує покупця про умови використання, дату виробництва та юридичних даних офіційної компанії – імпортера;
  8. Запитайте у продавця документи, що підтверджують відповідність продукції вимогам Українського Законодавства (СЕС, сертифікація). Якщо продавець ухиляється від відповіді або відмовляється надати такі – Ви ризикуєте придбати підробку.

Ми віримо в майбутнє України і активно виступаємо проти «сірого» ринку. Тому купуючи пляшку в інтернет – магазині uzspace.ua або у наших партнерів, Ви тим самим підтримуєте очищення української економіки від недобросовісних продавців та контрабанди.